Volejboll


Ndalohet rreptesisht hyrja per ata qe nuk e pelqejne volejbollin.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

General Volleyball

 
Asnjë mesazh i ri

Anëtarët e rinj

Anëtar i ri mos rri po duku.
11Sun Dec 28, 2014 11:27 am
jenifercuper11 skype kellypink30
Asnjë mesazh i ri

Të luajturit volejboll

Ndihmë për mënyrën e të luajturit,teknika,strategji dhe bazat e volejbollit.
22Sun Dec 28, 2014 11:35 am
jenifercuper11 skype kellypink30
Asnjë mesazh i ri

Përgatitja përpara ndeshjes

Ushtrime,streçing,të ushqyerit,pergatitja mendore përpara ndeshjes.
00
Asnjë mesazh i ri

General Discussion

Gjithcka rreth volejbollit që nuk përfshihet tek temat e mësipërme.Rregullat,materialet e nevojshme,atletet etj.
00
Asnjë mesazh i ri

Off-Topic

Gjithcka jashte volejbollit.
00

Kampionate dhe evenimente

 
Asnjë mesazh i ri

Të Rinjtë dhe të Rejat

Kampionatet,kupat e të rinjve dhe të rejave.
00
Asnjë mesazh i ri

Ekipet e para

Kampionatet,kupat,ekipeve të para.
00
Asnjë mesazh i ri

Evenimente Ndërkombëtare

Ballkaniadat,eliminatoret e botërorit,të ligës së kampionëve etj
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 3 artikuj
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri jenifercuper11
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sat Aug 27, 2016 9:21 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur